2. MRLC: Ponovo presudila treća četvrtina, Borča 2 na 5-2!

buying amitriptyline uk Košarkaši Borče 2 došli su do 5. pobede u ovoj sezoni u 2.MRLC. Ovog puta crno-plavi su slavili protiv ekipe Veba Basket rezultatom 86-60. Ovo je bio treći trijumf u nizu u regionalnoj, a ukupno 6. u svim takmičenjima. U nedelju već novi izazov!



Košarkaši Borče 2 su vrlo nonšalantno ušli u ovaj meč, i trener Radović je već posle dva ipo minuta pozvao bio tajm-aut i promenio kompletnu petorku. Nakon toga je usledila angažovanija igra Borče i priključak za talentovanim timom Vebe. Prvi period je završen rezultatom 15-15. Petorka koju su činili http://www.cmcglobal.com/makios/4854 Cvijetić speed dating events atlanta Živković http://laprovence.sk/familjarnosty/962 Simić http://theftzapperfence.com/?makisf=4-formas-de-conocer-mujeres&1b6=ec Milisavljević go to link Ćirić je snažno završila ovu četvrtinu i održala korak za gostima.

U nastavku utakmice Borčanci su delovali ponovo skroz uspavano, što su mladi momci iz Vebe odlično koristili i brzim kontrama održavali prednost. Ipak i pored slabe igre, domaći tim je otišao na poluvreme sa jednim poenom zaostatka. U ovom periodu je najraspoloženiji bio conocer gente por internet chat Luka Jakšić, koji je “ispravio” par promašaja svog tima.

Kao i u gotovo svim utakmicamam ove sezone, tako i na ovoj, presudan je bio treći period. “Uloge” su se okrenule i sada su Radovićevi izabranici bili ti koji su kontrolisali meč i diktirali tempo. Četvrtinu je odlično otovrio Ilić, a pratili su ga Trajković i Ćirić. Odličnom odbranom, Borčanci su otvarali kontranapade iz kojih su dolazili do lakih poena. Svako od igrača je u ovom periodu odigrao svoju “ulogu” i to je rezultiralo prednošću posle 3 četvrtine, 57-48.


Taj pad kao da je psihički uticao na gostujuću ekipu, i nisu imali šanse da se vrate. To je dalo prostora treneru http://gatehousegallery.co.uk/?myka=piattaforme-per-opzioni-binarie&84c=4f Radoviću da malo “eksperimentiše” i “kalkuliše” u postavi. Posebno se u ovom periodu razigrao bekovski tandem http://coleface.com.au/category/design-and-artwork/privacy-policy Miloš Grubor i http://sevenhillsglass.com.au/?mikstyis=sites-de-rencontres-bio&11b=12 Nemanja Cvijetić, a podršku im je pod košem davao conocer gente chillan Stanković.

Najefikasniji je bio source url Miloš Grubor, koji je u odličnoj formi u poslednje vreme. Zabeležio je 15 poena. Pratili su ga sa po 13 poena http://asiabettors.com/?prestiee=site-de-rencontre-belgique-lequel-choisir&b4f=8c Igor Ćirić( 4 ukradene lopte) i Aleksandar Trajković (7 skokova, 4 asistencije, 3 ukradene), dok je can you buy differin gel over the counter Nemanja Cvijetić imao 10 poena i 6 asistencija. Posebno raduje podatak da su se svih 11 igrača upisali u listu strelaca na ovom meču.

“Teška utakmica. Dosta teže dobijena nego što sam rezultat pokazuje. Igrali smo protiv mlade i agresivne ekipe. Prvo poluvreme treba da nam bude za nauk kako ne treba da igramo. Drugo poluvreme smo ušli agresivno u odbrani što nam je otvorilo par kontri iz kojih smo dolazili do lakih poena. Napad smo igrali pametnije, iskoristili fizičku prednost. Kako je prednost rasla, ekipa je bila sve sigurnija i priveli smo bez problema utakmicu kraju”, bile su reči buy acticin without prescription Stefana Milisavljevića posle meča, jednog od najistaknutijih na ovom susretu! On je bio prvi skakač ekipe sa 8 skokova, a postigao je i 6 poena.

Vidno zadovoljan zbog pobede je bio i kapiten na ovom susretu, Aleksandar Trajković:”Osećaj posle ove pobede je sjajan! Ovo je 6. uzastopni trijumf za našu ekipu (računajući i Biznis Ligu i MLBB Ligu), a još nismo ni blizu onoga što ćemo tek pokazati! Verujem da će nastavak sezone biti još bolji!”

Naredna utakmica je zakazana već za nedelju, kada će naš tim ukrstiti koplja sa KK Grockom. Meč će se odigrati od 17:20 u Hali Sportova Žarkovo! Dođite i dajte podršku našim momcima u borbi za priključak samom vrhu!

 

Results

Team1234T
KK Borča 21517252986
KK Veba Basket1518151260

KK Borča 2

# Player Position MIN PTS FTM FTA FT% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FGM FGA FG% DEF REB OFF REB REB AST STL TO BLK BLKA PF PFA Indx
5Jugoslav IlićKrilo \ Centar136250.400230.667000230.66741510200138
7Dušan SimićBek193120.500120.500000120.500314430002212
10Igor ĆirićKrilo1913340.750551.000020.000570.714112041001216
12Vladan StankovićKrilo \ Centar168000441.000000441.000325121101419
14Luka JakšićKrilo116020.000331.000000331.000246000001110
20Miloš ŽivkovićBek174280.250190.111010.0001100.1003142110015-1
21Stefan MilisavljevićKrilo276040.000331.000010.000340.750628211000213
22Marko MarkovićBek \ Krilo162000120.500020.000140.25020210100012
23Nemanja CvijetićBek2710000240.500260.3334100.400000623100111
24Aleksandar TrajkovićBek1913441.000230.667130.333360.500527433100224
32Miloš GruborBek1615450.800460.667120.500580.625000111000416
 Total 2008616340.47128440.6364170.23532610.52529144322171430327134

KK Veba Basket

Position MIN PTS FTM FTA FT% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% FGM FGA FG% DEF REB OFF REB REB AST STL TO BLK BLKA PF PFA Indx
 20060000000000000000000000060

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *